Kuti organizmi plastike me kapak

1,990 L

Ka stok

  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Blu, e verdhe, e bardhe
  • Kapaciteti: 47L
  • Permasat: 47.5×35.5×24 cm
KODI: i2370211197 Kategori: ,

KUTI ORGANIZIMI PLASTIKE

Kuti organizimi plastike me cilesi te larte, te lehta por njekohesisht te forta dhe te qendrueshme qe do te zgjasin per nje kohe te gjate.

Cdo kuti vjen me mbulese te tejdukshme duke e bere ate qarte te dukshme per te pare sendet brenda.

I projektuar me rrota e ben me te lehte levizjen e kutive.

Specifika:

  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Blu, e verdhe, e bardhe
  • Kapaciteti: 47L
  • Permasat: 47.5×35.5×24 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Kuti

Main Menu

kuti organizimi per rroba ne dyqan taxi

Kuti organizmi plastike me kapak