Kuti dekoruese muri per aparatet Wifi

2,790 L

Ka stok

  • Materiali: dru i plastifikuar
  • Ngjyra: e bardhe
  • Dimensionet: 76 cm x 24 cm x 12 cm
KODI: i23702111206 Kategori: ,

KUTI DEKORUESE MURI

Kuti dekoruese muri per aparatet e wifi, routera dhe modem te ndryshem.

Estetike dhe funksionale per ambientin e shtepise. Mban te gjithe aparatet e wiffi te rregullt duke evituar rremujen.

Sherben si dekor per murin.

Specifika:

  • Materiali: dru i plastifikuar
  • Ngjyra: e bardhe
  • Dimensionet: 76 cm x 24 cm x 12 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kuti

Main Menu

raft muri dekorativ ne dyqan taxi

Kuti dekoruese muri per aparatet Wifi