Kupa per ftohje me bateri

2,390 L

Ka stok

  • Kupa per ftohje
  • Bateria: litium-jon
  • Kapaciteti i baterise: 1000 mAh
  • 6 ingranazhe te temperatures
  • Aplikimi: Shpatull, qafe, shpine, krahe, kembe
KODI: g2302033234 Kategori: ,

KUPA PER FTOHJE ME BATERI

Kupa per ftohje muskulare me ekran dixhital dhe 6 ingranazhe te energjise termike, per te relaksuar muskujt.

Kupa e thithjes perfshin 6 gota nga te cilat mund te zgjidhni madhesi te ndryshme, te pershtatshme per lekuren e shpatullave dhe shpines pa ndjesi bezdisje.

Thithjet me vakum do te permiresojne metabolizmin dhe qarkullimin e gjakut, duke permiresuar funksionin e organeve dhe nxitur rigjenerimin e kolagjenit.

Kupa elektrike me vakum do lehtesoje enjtjen dhe dhimbjen, do te largoje te ftohtin dhe lageshtine duke permiresuar dukshem shendetin e trupit tuaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kupa per ftohje

Main Menu

kupa per ftohje muskulare online ne dyqan taxi

Kupa per ftohje me bateri