Kulluese praktike per enet e kuzhines

690 L

Ka stok

KODI: i23702111294 Kategori: ,

KULLUESE PRAKTIKE PER ENET

Kulluese praktike per te kulluar enet e kuzhines ne menyre te organizuar.

Ideale per perdorim ne hapesira te kufizuara edhe per kuzhinat e vogla.

Me hapesira te vecanta per pjatat. gotat, luget, thikat dhe pirunjte. Bere nga material plastik shume rezistent me dizajn modern qe do te pershtatet me banakun e kuzhines tuaj.

Baze trekendore e qendrueshme qe nuk rreshqet duke mbajtur te sigurta te gjitha enet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

organizues

Main Menu

organizuese plastike per enet ne dyqan taxi

Kulluese praktike per enet e kuzhines