Kulluese metalike per tharjen e eneve

990 L

Ka stok

  • Kulluese metalike per lavamanin
  • Me 15 shufra
  • Dimensionet: 47×28 cm
KODI: i2371428 Kategori: ,

Kulluese metalike per lavamanin

Ndertuar nga celik inox dhe doreza silikoni qe nuk rreshqasin – te qendrueshme dhe nuk ndryshken per vite me rradhe.

Me 15 shufra per te kulluar perimet/frutat dhe enet. Ideale per shpelarjen dhe tharjen e frutave dhe perimeve te fresketa ose si nje raft kullues per enet dhe gotat, uji pikon drejtperdrejt ne lavaman.

Rafti i eneve qe kursen hapesire: Duke perdorur raftin e tharjes se eneve, mund te thani enet e qelqit ose tenxheret dhe tiganet, etj.

Dimensionet: 47×28 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

kullese kuzhine

Main Menu

kulluese metalike kuzhine ne dyqan taxi

Kulluese metalike per tharjen e eneve