Kulluese enesh me tabaka kullimi

990 L

Ka stok

KODI: i23702111120 Kategori: ,

KULLUESE ENESH ME TABAKA

Kulluese dhe mbajtese enesh me tabaka ne pjesen e poshtme, qe ofron hapesire te madhe per ruajtjen e eneve te ndryshme si pjata, tasa, gota, filxhane, luge,thika etj.

I pershtatshem per vendosjen dhe kullimin e shpejte te eneve do te mbaje gjithashtu banakun e paster dhe te rregullt.

Tabakaja ne pjesen e poshtme ka nje gryke kullimi qe lejon derdhjen direkt te ujit te mbledhur.

Rafti per tharjen e eneve me kulluese eshte bere nga materiali me cilesi te larte, kembet e parreshqitshme mbrojne tavolinen nga gervishtja duke  embajtur te sigurt ne vend.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

kullese kuzhine

Main Menu

kulluese enesh me tabaka ne dyqan taxi

Kulluese enesh me tabaka kullimi