Kufje Y168 | Wireless headset

1,600 L

Ka stok

 • Te lehta dhe praktike ne perdorim.
 • Bluetooth 5.0.
 • Lidhje e qendrueshme.
 • Ideale per stervitje, vrapim etj.
KODI: Kufje Y168 Kategori: ,

KUFJE Y168 WIRELESS HEADSET

Kufjet wireless janë të pajisura me një çip Bluetooth 5.0 që ju lejon të mbani një lidhje të qëndrueshme dhe të ulët të vonesës deri në 33 metra larg kur degjoni muzike ose shikoni video. 2 kufje, te cilat kanë mikrofon të integruar dhe mund të përdorni njërën prej tyre për të bërë thirrje.

KUFJE CILESORE

Dizajni i tyre përshtatet me se miri në veshët tuaj për të parandaluar rënien e tyre. Jane të përsosura për sporte, stërvitje, vrapim, dëgjim të muzikës dhe shikimin e TV. Baza e ngarkimit magnetik 250mAh do t’ju lejojë të përdorni kufjet deri në 24 orë pasi t’i keni karikuar. Me konsum të ulët të energjisë, deri në 4 orë bisedë të vazhdueshme ose duke dëgjuar muzikë me një karikim të vetëm.

kufje me wireless y168SPECIFIKAT:
 • Cilesi maksimale te zerit.
 • Te lehta dhe praktike ne perdorim.
 • Bluetooth 5.0.
 • Lidhje e qendrueshme.
 • Ideale per stervitje, vrapim etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Kufje Y168 | Wireless headset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Y168 Wireless headset

Kufje Y168 | Wireless headset