Kufje Wireless Xiaomi Haylou T19

4,490 L

Ka stok

KODI: i21721633 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS XIAOMI HAYLOU T19

Kufje Wireless Xiaomi Haylou T19  pa nevojen e fishave te ngaterrueshme me chipset te perparuar Qualcomm per te transmetuar cilesine me te mire te tingullit.

Karakterizohen nga cilesi e shkelqyer e prodhimit te zerit per te shijuar muziken me qarte dhe me liri totale te levizjes fale lidhjes wireless.

Lidhni kufjet Haylou me smartphone ose tabletin tuaj permes Bluetooth 5.0.

Fale procesorit te ri Qualcomm 3020, lidhja eshte shume me e shpejte dhe e qendrueshme, keshtu qe transmetimi konsumon me pak energji baterie.

Perdorni nje ose dy kufje sipas deshires me ane te modalitetit Mono, ju lejon te degjoni  tingullin nga nje prej kufjeve.

Gjithashtu fale sensorit infrared, Xiaomi Haylou T19 do te filloje muziken kur e vendosni ne veshet tuaj dhe do stopoje kur e hiqni.

Karakteristika

Marka: Xiaomi Haylou
Modeli: T19
Lloji: TWS (True Wireless)
Materiali: ABS
Ndjeshmeria: 110dB
Impedanca: 32 Ω
Çipi: Qualcomm 3020
Versioni BT: 5.0
Distanca efektive: 10 metra


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Wireless Xiaomi Haylou T19”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tws t19 ne shitje online dyqan taxi

Kufje Wireless Xiaomi Haylou T19