Kufje Wireless TWS-923

2,500 L

Ka stok

KODI: Kufje Wireless TWS-923 KATEGORIA:

KUFJE WIRELESS TWS-923

Kufje Wireless me bluetooth te papershkueshme nga uji.

Airdots që përshtaten në mënyrë të përsosur në veshët tuaj pa i dëmtuar.

Cilësi superiore e zërit dhe jetëgjatësi shumë e fortë e baterisë.

Specifikimet

Rezistent ndaj ujit

Tinguj të fuqishëm

Butona te prekjes

Versioni bluetooth: 5.0

koha e karikimit: 1 orë

Koha e luajtjes se muzikes: 8 orë

Koha e bisedës: 8 orë

Koha e gatishmërisë: 120 orë

Distanca e transmetimit: 10m 

 

Be the first to review “Kufje Wireless TWS-923”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tws 923 online dyqan taxi

Kufje Wireless TWS-923