Kufje wireless me bas te fuqishem | Smart Hifi 750BT

1,700 L

Ka stok

KODI: I-72121272 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS ME BAS TE FUQISHEM | SMART HIFI

Kufje wireless ofrojne transmetim audio me cilesi te larte fale lidhjes wireless.

Kufjet jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit fale mbajteses se rregullueshme te kokes.

Mikrofon dhe Bluetooth i integruar per thirrje telefonike pa duar.

Te dizenjuara me shumellojshmeri ngjyrash per te zgjedhur sipas preferences tuaj.

Stil i rehatshem dhe unik i veshjes me cilesi te qarte te tingullit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Kufje wireless me bas te fuqishem | Smart Hifi 750BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless smart hifi blerje online ne dyqan taxi

Kufje wireless me bas te fuqishem | Smart Hifi 750BT