Kufje wireless Baseus Encok WM01 Earbuds

2,400 L

Ka stok

KODI: H-299878998 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS ENCOK WM01

Kufje wireless Baseus Earbuds me deri ne 20 ore riprodhim muzike.

Nje gjenerate e re e Bluetooth 5.0, me e shpejte dhe me e qendrueshme.

Nxirrni ato nga kutia e karikimit per lidhje automatike.

Dizajn kompakt dhe i lehte per tu marre me vete kudo me kuti karikimi.

Specifika:

  • Materiali: ABS
  • Versioni i Bluetooth: V5.0
  • Distanca e komunikimit: 10 metra
  • Koha e gatishmërisë: 250 orë
  • Koha e dëgjimit të këngës: 5 orë (volumi 70%)
  • Koha për të dëgjuar muzikë me ndarjen e karikimit: 25 orë
  • Kapaciteti i baterisë: 40mAh/0.148Wh (kufje) 300mAh/1.11Wh (ndarje karikimi)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless Baseus Encok WM01 Earbuds”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tws baseus encok online ne dyqan taxi

Kufje wireless Baseus Encok WM01 Earbuds