Kufje TWS Galaxy Buds 2 ne shitje online

2,490 L

Ka stok

KODI: i-998789 Kategori: ,

KUFJE GALAXY BUDS 2 

Kufje Galaxy Buds 2 me altoparlante dinamike me dy drejtime. Shijoni basin e forte dhe te thelle. Galaxy Buds2 ju ofrojne cilesi te mirebalancuar te tingujve cdo moment te rrugetimit tuaj me audio.

Dizajn me dalje te ulet qe minimizon futjen e eres, per t’i bere telefonatat ne ambientet e jashtme me te qarta.

Galaxy Buds2 jane te lehta ne peshe dhe ofrojne ndjenjen e rehatise gjate luajtjes se muzikes edhe per stilet me aktive te jeteses.

Nese jeni duke pare shfaqjet tuaja te preferuara, nese jeni duke degjuar listen tuaj muzikore apo jeni duke shijuar mjedisin jashte, Galaxy Buds2 ju mban te lidhur dhe ju ofron rehati gjate gjithe dites.

Bateria  ju lejon deri ne 5 ore luajtje dhe 15 ore te tjera me kutine e karikuar plotesisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Kufje TWS Galaxy Buds 2 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje galaxy buds 2 online ne dyqan taxi

Kufje TWS Galaxy Buds 2 ne shitje online