Kufje single Remax me Bluetooth | Headset T9

1,690 L

Ka stok

Karakteristika
  • Kufje te pershtatshme me pothuajse te gjithe modelet e smartphone dhe tabletave qe disponojne modalitetin Bluetooth.
  • Kryeni biseda telefonike, degjoni muzike me tinguj te paster.
KODI: kudje-remax-single-t9 Kategori: , , ,

Kufje single Remax me Bluetooth | Headset T9

Kufje single Remax me Bluetooth | Headset T9

Karakteristika
  • Kufje te pershtatshme me pothuajse te gjithe modelet e smartphone dhe tabletave qe disponojne modalitetin Bluetooth.
  • Kryeni biseda telefonike, degjoni muzike me tinguj te paster.
Specifikat
Marka: Remax
Modeli: RB-T9
Bluetooth; V4.1
Tensioni: 3.7V
Pesha: 4.54g
Dimensionet: 14.6*8.6*3.6cm

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje single Remax me Bluetooth | Headset T9”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje single Remax me Bluetooth | Headset T9

Kufje single Remax me Bluetooth | Headset T9