Kufje per lojera PS4 HyperX Cloud Headtset

7,390 L

Ka stok

  • Kufje per lojera
  • Licencuar per sistemet PlayStation®
  • Marka HyperX
  • Kontrolli i audios
  • E perputhshme me PS5™, PS4™
KODI: i232308 Kategori: ,

KUFJE PER LOJERA PS4 HYPERX

Kufje per lojera nga HyperX Cloud te cilat u zhvilluan sipas programit zyrtar te licencuar per PlayStation 5 dhe PlayStation 4.

Mbeshtjellesit e veshit me shkume memory te bute ofrojne komoditet për seancat e lojërave maratone.

Kornize rezistente alumini per perdorim afatgjate. Degjoni audiot e lojerave tuaja te preferuara si kurre me pare, fale drejtuesve 53 mm qe prodhojne tingull te paster kristal dhe bas te permiresuar.

Mikrofon i shkeputshem qe mund te hiqet shpejt dhe lehte per te shijuar lojera me nje lojtar ose per te degjuar muzike.

Specifika:

  • Kufje per lojera
  • Licencuar per sistemet PlayStation®
  • Marka HyperX
  • Kontrolli i audios
  • E perputhshme me PS5™, PS4™

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje per lojera PS4 HyperX Cloud Headtset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje per lojera hyperx online ne dyqan taxi

Kufje per lojera PS4 HyperX Cloud Headtset