Kufje Bluetooth pa kabell JBL Pure Bass+

1,690 L

Ka stok

KODI: H-998773 Kategori: ,

KUFJE PA KABELL JBL PURE BASS+

Kufje Bluetooth per te transmetuar me vale tinguj me cilesi te larte nga smartphone ose tableti juaj.

Kontrolloni me lehtesi tingullin tuaj dhe menaxhoni thirrjet tuaja nga kufjet tuaja me telekomanden e pershtatshme me 1 buton me mikrofon.

Bateria e integruar e rikarikueshme Li-ion garanton nje ore kohe loje me vetem 5 minuta karikim.

Dizajn i lehte, i rehatshem dhe i palosshem.

Materialet e lehta dhe dizajni i palosshem i bejne ato te pershtatshem kudo dhe kurdo qe deshironi muzike.

Specifika:

  • Modeli: Tune 500BT
  • Materiali i jastekut te veshit: Lekure PU
  • Versioni i Bluetooth: 4.1
  • Transmetuesi Bluetooth: fuqia<4 dbm
  • Frekuenca Bluetooth: 2.402 – 2.480 GHz
  • Gama e përgjigjes dinamike të frekuencës (Hz) 20 Hz – 20 kHz
  • Lloji i baterisë Polimer litium-jon (3,7 V, 300 mAH)
  • Koha e karikimit  2 ore
  • Koha e bisedës 16 ore
  • Koha e lojës 16 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Bluetooth pa kabell JBL Pure Bass+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jbl tune 500bt bluetooth bluetooth headphones online ne dyqan taxi

Kufje Bluetooth pa kabell JBL Pure Bass+