Kufje muzike me Bluetooth Jbl Tune 760NC

10,500 L

Ka stok

  • Kufje origjinale JBL
  • Modeli Tune 760
  • Anulimi aktiv i zhurmes
  • Jetegjatesia e baterise 50 ore
  • Koha e rimbushjes 2 ore
  • Google Fast Pair
  • Dizajn i lehte dhe i palosshem
KODI: h232300 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH TUNE 760NC

Kufje me vale Bluetooth nga JBL Tune 760NC.

Keto kufje Bluetooth riprodhojne tingull te qarte me anulim te zhurmave te jashtme, duke nxjerre bas te thelle dhe te fuqishem.

Degjo me vale wireless deri ne 35 ore muzike pa ndalim ose deri ne 50 ore pa anulimin e zhurmes per argetim afatgjate.

Fale Fast Pair te aktivizuar nga Google, JBL Tune 760NC lidhen menjehere me pajisjen tuaj Android.

Tune 760NC mund te lidhet me dy pajisje Bluetooth njekohesisht, ne menyre qe te mos humbisni kurre nje telefonate ne telefonin tuaj ndersa shikoni nje video ne tablet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje muzike jbl tune 760 online ne dyqan taxi

Kufje muzike me Bluetooth Jbl Tune 760NC