Kufje me wireless M2 High Definition audio

2,590 L

Ka stok

KODI: h-2344453 Kategori: ,

KUFJE ME WIRELESS M2

Kufje koke me wireless me audio high definition.

Fale dizajnit ergonomik, materialet perberese sigurojne pershtatje te rehatshme ne veshet tuaj dhe reduktojne zhurmat e ambientit perreth.

Mbushja me e trashe e shiritit te kokes ben te mundur mbajtjen e tyre gjate gjithe dites pa krijuar parehati.

Specifika:

  • Modeli: M2
  • Versioni i Bluetooth: V5.0
  • Ngjyra: e zeze
  • Performanca e papershkueshme nga uji: IPX4
  • Rrezja e transmetimit: 10 m
  • Koha e gatishmerise: 18 dite
  • Bateria: 30000MAH
  • Koha e karikimit: 3.5H
  • Koha e lojes: 10h

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me wireless M2 High Definition audio”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless m2 online ne dyqan taxi

Kufje me wireless M2 High Definition audio