Kufje me mikrofon X2 Pubg gaming series

990 L

Ka stok

  • Kufje per lojera dhe telefon
  • Porte Aux 3.5 mm
  • Impedanca 32 ohms
  • Frekuenca 105dB
  • Materiali PVC
KODI: h232315 Kategori: ,

KUFJE ME MIKROFON X2

Kufje per lojera dhe telefon, te pajisura me mikrofon.

Te rehatshme per te luajtur lojera dhe per te degjuar muzike.

Me rrip koke te rregullueshem per me shume rehati gjate perdorimit dhe mbajtese prej sfungjeri te vesheve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje me mikrofon x2 online ne dyqan taxi

Kufje me mikrofon X2 Pubg gaming series