Kufje me magnet Remax | Magnetic Sports Headset

2,300 L

Ka stok

Karakteristika
  • Kufjet perfekte per te shijuar prodhimet me te reja muzikore.
  • Shijoni aktivitete sportive me muziken e preferuar ne sfond.
  • Me sistem i cili redukton zhurmen.
  • Rezistente dhe te projektuara per jetegjatesi.
  • Me veshje silikoni te dizajnuara ne menyre precize per tju dhuruar komfort.
KODI: kufje-me-bluetooth-remax-magnetike Kategori: ,

Kufje me magnet Remax | Magnetic Sports Headset

Kufje me magnet Remax | Magnetic Sports Headset

Karakteristika
  • Kufjet perfekte per te shijuar prodhimet me te reja muzikore.
  • Shijoni aktivitete sportive me muziken e preferuar ne sfond.
  • Me sistem i cili redukton zhurmen.
  • Rezistente dhe te projektuara per jetegjatesi.
  • Me veshje silikoni te dizajnuara ne menyre precize per tju dhuruar komfort.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje me magnet Remax | Magnetic Sports Headset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje me magnet Remax | Magnetic Sports Headset

Kufje me magnet Remax | Magnetic Sports Headset