Kufje me Bluetooth Single Proda | Wireless Hearphone

1,400 L

Ka stok

Karakteristika
  • Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
  • Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
  • Mund te lidhet njekohesisht me dy pajisje.
  • Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.
KODI: kufje-me-bluetooth-proda-pd-be300 Kategori: , , ,

Kufje Single Proda | Wireless Hearphone

Kufje me Bluetooth Single Proda | Wireless Hearphone

Karakteristika
  • Biseda te shpejta dhe me te rehatshme.
  • Mikrofon i integruar ju mundeson biseda telefonike pa duar.
  • Mund te lidhet njekohesisht me dy pajisje.
  • Permasa kompakte dhe prodhuar me materiale te rehatshme.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje me Bluetooth Single Proda | Wireless Hearphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje me Bluetooth Single Proda | Wireless Hearphone

Kufje me Bluetooth Single Proda | Wireless Hearphone