Kufje me fishe Aux XO EP20 3.5 mm Jack

600 L

Ka stok

KODI: I-72121256 Kategori: ,

KUFJE ME FISHE AUX XO EP20 JACK

Kufje EP20 XO me fishe te bardhe me dalje Aux 3.5mm jack.

Ato jane universale dhe pershtaten me shume pajisje si: telefonat inteligjente, mp3 / mp4 player , TV e te tjere.

Kordoni i bere nga silikoni fleksibel do te siguroje kohen me te gjate te mundshme te perdorimit.

Sigurojne rehati absolute ne perdorim te perditshem, nuk bien nga veshet dhe nuk krijojne bezdisje gjate perdorimit.

Karakteristika

Diametri i prizes: 3.5 mm
Parimi i zerit: spiralja levizese
Diametri i altoparlantit: 10 (mm)
Gjatesia e fishes: 1.2 m
Pengesa e altoparlantit: 16 Ω
Ndjeshmeria: 89 ± 3dB / mw (dB)
Fuqia e altoparlantit: 3 MW
Gama e frekuencës: 20-20000 Hz (Hz)


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me fishe Aux XO EP20 3.5 mm Jack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje me fishe xo bli online ne dyqan taxi

Kufje me fishe Aux XO EP20 3.5 mm Jack