Kufje Wekome M8 | Wireless audio Headphones

2,500 L

Ka stok

19877

KUFJE WEKOME M8

Kufje Wekome M8 me V5.0 e bën transmetimin më të qëndrueshëm dhe lidhjen më të lehtë. Bateri e integruar me kapacitet të madh 200mAh, gatishmëri deri në 80 orë. Përputhshmëri e fortë, mbështet metodat e shumëfishta të riprodhimit të muzikës, Bluetooth V5.0, kartën TF, AUX dhe metoda të tjera të riprodhimit.

Specifikat:
 • Parimi i vokalizmit: Dinamik
 • Kontrolli i butonit: Jo
 • Kontrolli i vëllimit: Po
 • Anulimi i Zhurmës Aktive: Po
 • Ndjeshmëria: 122dB
 • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 8-24000Hz
 • Rezistenca: 32Ω
 • I papërshkueshëm nga uji: Jo
 • Numri i modelit: M8
 • Mbështetje Apt-x: Po
 • Anulimi aktiv i zhurmës

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Kufje Wekome M8 | Wireless audio Headphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wekome m8 kufje

Kufje Wekome M8 | Wireless audio Headphones