Kreher per qente dhe macet

1,490 L

Ka stok

Materiali: ABS
Madhësia: afërsisht 19.5x12x6.2cm / 7.68×4.72×2.44in
Ngjyra opsionale: Blu, Rozë
Furnizimi me energji elektrike: Karikimi USB
Tensioni: 3.7V
Koha e funksionimit: rreth 4 orë
Kapaciteti i baterisë: 1200mA

KODI: i-2012003 Kategori: ,

KREHER PER QENTE DHE MACET

Nese keni kafshe shtepiake, kreheri per qente dhe macet do te jete nje produkt i nevojshem ne shtepine tuaj.

Motor rrotullues sigurie i cili është i qetë dhe i sigurt, qe ne kete menyre mos te trembe as kafshet.

Koka e butë gjithashtu mund të masazhojë kafshët shtëpiake duke i qetesuar ata.

Ideale gjithashtu, për pastrimin e shtratit, divanit dhe sediljeve të makinës.

I përshtatshëm për qen, mace ose kafshë shtëpiake të tjera me gëzof. Kablloja e Karikimitme fishe  USB.

Karakteristika

Materiali: ABS
Madhësia: afërsisht 19.5x12x6.2cm / 7.68×4.72×2.44in
Ngjyra opsionale: Blu, Rozë
Furnizimi me energji elektrike: Karikimi USB

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Kreher per qente dhe macet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kreher per qente dhe macet