Qafore per qen | SportsDog Harness Set | Shitje ne Shqiperi

1,090 L

Ka stok

1.Material elegant, i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve. Kapaciteti i madh i ngarkimit përmirëson në masë të madhe forcën në tërheqje.
2.E lehtë për të veshur dhe hequr. Veshja e rehatshme e lehte, me një shtresë të butë sfungjeri në gjoks dhe bark. Shiritat e rregullueshëm lejojnë një përshtatje me porosi për qenin tuaj.
3. Material reflektues për të siguruar shikueshmërinë gjatë natës.

KODI: 4951013874514 KATEGORIA:

QAFORE PER QEN | SPORTSDOG

Qafore per Qen ne Shitje ne Shqiperi | SportDog Harness Set

Rehati më e madhe për qenin tuaj me push të mbështetur në najlon!

Nuk shkakton ndjesine e mbytjes, me parzmore të vendosura në mënyrë të barabartë rreth seksionit të mesëm të qenve. Rrip i përshtatshëm i rregullueshëm i mesit per te ofruar sa me teper komoditet per kafshet tuaja.

Shirit Velcro për të personalizuar parzmoren tuaj me etiketë emri. Ju mund te shenoni dhe numrin tuaj te telefonit ne rastin me te keq kur qeni juaj humb kjo do te thjeshtesoj pune ne gjetjen e tij. Mund ta mbaj veshur dhe kur eshte ne shtepi.

Shpërndan forcën në mënyrë të barabartë larg qafës. Materiali i najlonit i ofron rehati dhe nuk e pengon qenin tuaj qe te jete i lirshem te luaj me te kur ju e keni shkeputur prej litarit.

Ju mund ta rregulloni dhe ta pershtasni ate posacerisht sipas permasave qe ju duhet. Gjeresia qe gezon rripi i gjoksit i mundeson kafsheve nje frymemarrje te lirshme dhe pa pengesa.

 

 

Qafore Per Qen ne Shitje ne Shqiperi

Karakteristika | Sports Dog Harness Set

1.Material elegant, i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve. Kapaciteti i madh i ngarkimit përmirëson në masë të madhe forcën në tërheqje.
2.E lehtë për të veshur dhe hequr. Veshja e rehatshme e lehte, me një shtresë të butë sfungjeri në gjoks dhe bark. Shiritat e rregullueshëm lejojnë një përshtatje me porosi për qenin tuaj.
3. Material reflektues për të siguruar shikueshmërinë gjatë natës.qafore per qen ne shitje ne shqiperi sports dog harness set


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Qafore

Be the first to review “Qafore per qen | SportsDog Harness Set | Shitje ne Shqiperi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

qafore per qen ne shitje ne shqiperi

Qafore per qen | SportsDog Harness Set | Shitje ne Shqiperi