Aqua Leash – Rrip per qenin me ene uji – Ne shitje Online

1,490 L

Ka stok

  • Rrip mbajtes dhe ene uji per qenin.
  • Material Silikoni.
  • Kontrollon levizjet e qenit.
  • Hidraton kafshet.
  • Ngjyre blu dhe portokalli.
KODI: Aqua Leash KATEGORIA:

RRIP PER QENIN ME ENE UJI – AQUA LEASH

RRIP MBAJTES PER QENIN ME ENE UJI GJATE SHETITJEVE

Aqua Leash eshte nje rrip i cili mban qenin te sigurt kur jeni duke shetitur me te ne rruge, por gjithashtu ka edhe funksionin qe te sherbeje edhe si ene uji per kafshen tuaj. Ajo sherben si “burim” uji kur kafsha juaj lodhet apo dehidratohet gjate rruges. Me kete paisje ju i parandaloni atyre komplikimet shendetesore.

RRIP MBAJTES ME ENE UJI PER QENIN | BLI ONLINE 

5 pet essentials ene uje rrip kafshe shtepiake bli online dyqan taxiKy rrip i cili eshte i bashkuar edhe me nje ene per mbajtjen e ujit do te jete gjithmone ne funksion te kafshes suaj.

Ena e ujit permban nje kapacitet prej 350 ml e cila eshte me se e mjaftueshme per nje shetitje te gjate.

Seti eshte i ndertuar nga nje material tejet i qendrueshem dhe ka nje siperfaqe tejet te lemuar. Lemimin e siperfaqes se tij do ta shihni tek doreza qe ky produkt ka. Doreza e kesaj paisje nuk e lejon doren qe te djersitet edhe ne kete menyre as te krijoj bezdisje per ju por as te rreshqase.

Eshte shume miqesore ndaj mjedisit dhe temperaturave te tij. Rripi arrin nje gjatesi afersisht deri ne 5-6 metra.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

,

Lloji

Rrip per qenin

Be the first to review “Aqua Leash – Rrip per qenin me ene uji – Ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

5 pet essentials ene uje rrip kafshe shtepiake bli online dyqan taxi

Aqua Leash - Rrip per qenin me ene uji - Ne shitje Online

WhatsApp chat