Krahe fluture per femije me kurore dhe shkop

1,690 L

Ka stok

KODI: i237021197 KATEGORIA:

KRAHE FLUTURE PER FEMIJE

Krahe flatra fluture per femije ne ngjyre roze. Keta aksesore magjike do te transportojne femijen tuaj ne nje bote fantazie dhe mrekullie. E perkryer per lojera me imagjinate, ditelindje, festa me tematika apo edhe si dekor te dhomes.

Keto krahe zanash jane bere prej pelhure me cilesi te larte, e cila eshte e forte dhe e qendrueshme, jo e lehte per t’u demtuar.

Perfshihen krahet , kurora dhe shkopi magjik. Madhesia i pershtatet shumices se femijeve 3-6 vjec.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

set me krahe fluture online ne dyqan taxi

Krahe fluture per femije me kurore dhe shkop