Kosh plehrash qe paloset per kuzhinen ne shtepine tuaj

1,190 L1,900 L (-37%)

Ka stok

KOSHI QE PALOSET .

Koshi universal per kuzhinen I cili paloset.

Permasat: 25 x 18 x 22cm.⠀

KODI: L-205-045 Kategori: , , ,

KOSH PER KUZHINEN TUAJ 

Pjesa me e madhe e dites ne shtepi kalon ne kuzhine duke e bere ate vendin me te rendesishme te shtepise tuaj. Si rrjedhoje duke gatuar per personat tane te aferm e bene kuzhinen te jete pak e rremujshme. Per ta evituar kete edhe kur jeni ne pikun e gatimit ,por edhe qe kuzhina juaj te duket e paster dhe e sistemuar Dyqani Taxi ju ofron me cmimin me te mire koshin qe paloset.

KOSH QE PALOSET 

Koshi qe paloset mund te qendroj lehtesisht ne cdo cep qe ju ta vendosni ne kuzhinen tuaj. Ai mund te qendroje edhe ne bufene tuaj te kuzhines lehtesisht keshtu qe ju do ta keni me te lehte per te hedhur pjeset qe nuk i deshironi me. Koshi ka nje ngjyre bezhe te kombinuar me kafen duke u pershtatur mjaft mire me cdo arredim qe mund t’i keni bere kuzhines tuaj.

Ai eshte rezistent ne kohe.

  • Koshi universal per kuzhinen i cili paloset.Kosh-plehrash-qe-paloset-per-kuzhinen-dyqan-taxi
  • MASA Small
  • Ngjyra Bezhe

 

Permasat: 25 x 18 x 22cm.⠀

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

kosh

Ngjyra

Be the first to review “Kosh plehrash qe paloset per kuzhinen ne shtepine tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kosh plehrash qe paloset per kuzhinen ne shtepine tuaj

1,190 L1,900 L (-37%)

Shto ne Shporte