Kosh universale pluhuri per fshese me korent

790 L

Ka stok

KODI: i23702111289 Kategori: , ,

KOSH PLUHURI PER FSHESE ME KORENT

Kosh pluhuri me dizajn universal, material premium dhe cilesor, i pershtatshem per fshesa te ndryshme me korent.

E bere prej materiali pelhure qe mund te lahet dhe riperdoret perseri.

Me kete aksesor , fshesa juaj do te kete me shume fuqi dhe nje filtrim me te mire.

Praktike dhe ekonomike/ e forte dhe mund te lahet per tu perdorur serish. Permasat e të gjithe thesit: 20×16 cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

kosh universal per fshesen me korent ne dyqan taxi

Kosh universale pluhuri per fshese me korent