Kosh per plehrat praktik me sensor

2,490 L

Ka stok

Induksioni i dridhjeve infra të kuqe drejtpërsëdrejti, 30 cm optimizojnë distancat e gjata, program i mbyllur i mbulesës së heshtur.
Induksioni i mënyrës stereo të dyfishtë, hapja e shpejtë, hapja e heshtur, konsumi i ulët i energjisë dhe mbrojtja e mjedisit.

KODI: i-2012005 Kategori: , ,

KOSH PER PLEHRAT PRAKTIK ME SENSOR

Nje kosh plehrash aq praktik sa edhe i vecante.

Modaliteti i ndjeshmërisë infra të kuqe, modaliteti i prekjes inteligjente, jetëgjatësia e gjatë e baterisë.

Me kapacitet 16L, dizajni i butonit të prekjes, modeli i gatishmërisë me kosto të ulët. Do te jete i thjeshte dhe i lehte ne perdorim. Mjafton vetem nje prekje dhe ai do te hapet menjehere.

Ndryshime të shumta programimi për të optimizuar inteligjencën induktive dhe shpejtësinë e çipit IC, duke ju dhënë një përvojë më praktike të produktit dhe përvojën e jetës.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Kosh per plehrat praktik me sensor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kosh per plehrat praktik me sensor