Kosh organizues me pjese lekure

1,290 L

Ka stok

  • Kosh organizues.
  • Material PVC.
  • Me pjese lekure.
  • Mund te vendosni rroba , aksesore, lule dhe libra.
  • Permasat 25*23 cm.

Organizues me pjese lekure

Koshat teper elegant per tu vendosur ne cdo ambient te shtepise .

Me detaje lekure dhe material te plote PVC.

Koshat kane hapsire te mjaftueshme per te vendosur vazo me lule , libra apo aksesore te tjetre me nje madhesi mesatare.

Jane gjithashtu te paisjur me 2 mbajtese qe e lehtesojne trasportin e koshave.

Luajne rolin e izolueseve shume te mire ndaj pluhurit dhe insekteve.

Kane material miqsor me mjedisin.

Vijne ne permasa 25*23 cm.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kosh organizues me pjese lekure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante me pjese lekure

Kosh organizues me pjese lekure