Korse suporti per femra pas lindje

Ka stok

KODI: i2370211146 Kategori: ,

KORSE SUPORTI PAS LINDJE

Korse suporti e belit pas lindjes per grate dhe nenat e reja, e cila ju ndihmon ta ktheni trupin ne gjendjen e meparshme pas lindjes.

Pershpejton rikuperimin dhe zvogelon shqetesimin duke ndihmuar per te mbajtur barkun dhe mbeshtetur pjesen e poshtme te shpines. Parandalon renien e organeve/lekures, lehteson dhimbjet e shpines dhe legenit.

Me tre pjese ne nje do te mbeshtese muskujt e barkut, legenin dhe pjesen e poshtme te shpines dhe te lehtesoje dhimbjen e shpines dhe te rivendose qendrimin tuaj.

Bere nga pelhure me cilesi te larte qe shtrihet lehte per t’ju pershtatur formave te ndryshme te trupit..


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

korse

Main Menu

korse suporti pas lindjes online ne dyqan taxi

Korse suporti per femra pas lindje