Korigjues per gishtin e kembes Orthopedic corrector

990 L

Ka stok

  • Korigjues per gishtin e kembes
  • Nuk krijon bezdisje
  • Shume efikas
  • Per meshkuj dhe femra
KODI: i23327987 Kategori: ,

KORIGJUES PER GISHTIN E KEMBES

Korigjues per gishtin e madh te kembes i cili lehteson shqetesimin, dhimbjen dhe inflamacionin e shkaktuar nga qendrimi jo i duhur i gishtave apo mbivendosja e tyre.

Ky korigjues eshte jo vetem i rehatshem per ju kur e vishni ne corape dhe kepuce gjate dites dhe mbajtjes gjate natës, por edhe nese jeni duke ecur, duke vrapuar, duke bere joga, duke fjetur etj.

Projektuar me brez elastik ne thember per te ndihmuar ne parandalimin e rreshqitjes. Mbrojtje dhe mbeshtetje perfekte e gishterinjve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Korigjues Gishtash

Main Menu

korigjues i gishtit te kembes online ne dyqan taxi

Korigjues per gishtin e kembes Orthopedic corrector