Konvertues HDMI ne VGA 1080p per PC Laptop Tablet

990 L1,390 L (-29%)

Ka stok

KODI: I-72121260 Kategori: ,

KONVERTUES HDMI NE VGA 1080P

Konvertues dixhital analog Hdmi ne Vga i pershtatshem per pc, laptop, tablet, projektor, Xbox, Ps3, televizor.

Mundeson shnderrimin e sinjalit dixhital ne analog nga pajisjet me nderfaqe Hdmi ne ato me nderfaqe Vga.

Adapteri ju lejon te shikoni me lehtesi video HD  ne televizorin normal i cili nuk ka nderfaqe HDMI.

Dizajn portativ, fleksibel qe nuk ka nevoje per pajisje shtese mjafton ta vendosni dhe do te punoje menjehere.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Konvertues HDMI ne VGA 1080p per PC Laptop Tablet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

konvertues hdmi ne vga bli online ne dyqan taxi

Konvertues HDMI ne VGA 1080p per PC Laptop Tablet

990 L1,390 L (-29%)

Shto ne Shporte