Kondicioner portativ dhe lageshtues 12L Lion Klima

12,900 L

Ka stok

 • Kondicioner me sistem uji 12l
 • Fuqia : 100/2000 W
 • Numri i funksioneve : 3 shpejtesi
 • Materiali i helikes : Plastik
 • Permasa : 43.5×37.5×82 cm
 • Marka : LION KLIMA

KONDICIONER PORTATIV 12L

Kondicioner portativ me kapacitet 12l dhe elektromotorr 2000 watt. Funksionon per te gjitha stinet si ngrohes ne dimer dhe freskues air cooler i cila perdor ujin per nje freskim gjate diteve te nxehta.

Vjen me pult komandimi dhe ekran lcd me tregues temperature. Panel me prekje qe e ben me te thjeshte perdorimin.

Pastruesi i ajrit jonizues heq jonet negative per te hequr grimcat mikroskopike nga ajri si pluhuri, poleni dhe mikrobet.

Gjithashtu largon pa mundim aromat e keqija nga kuzhina, kafshet shtepiake, tymine  duhanit etj.

Kondicioneri ka nje sistem lekundjeje 120° per nje kend me te madh ajrimi dhe mbulim te plote.

Specifika:

 • Kondicioner me sistem uji 12l
 • Fuqia : 100/2000 W
 • Numri i funksioneve : 3 shpejtesi
 • Materiali i helikes : Plastik
 • Permasa : 43.5×37.5×82 cm
 • Marka : LION KLIMA

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Kondicioner

Main Menu

kondicioner portativ 12l blerje online ne dyqan taxi

Kondicioner portativ dhe lageshtues 12L Lion Klima