Kondicioner dhe lageshtues ajri HF5441W

10,900 L14,900 L (-27%)

Ka stok

 • Kondicioner dhe lageshtues
 • Kapacitet 10 litra
 • Fuqi 3000Watt
 • Kohemates 10-12 ore
 • 3 shpejtesi
 • Me telekomande

KONDICIONER LAGESHTUES AJRI

Kondicioner ngrohes dhe ftohes i cili sherben gjithashtu si lageshtues ajri nga Hoffmans.

Ventilatori i kondicionerit ka nje dizajn praktik me zhurme pune te ulet, duke e bere ate ideal per t’u perdorur ne dhoma gjumi, zyra dhe mjedise te tjera te qeta.

Kapacitet ene 10 litra dhe fuqi e larte deri ne 3000watt per te ngrohur apo freskuar shpejt ambientet tuaja.

Dizajni kompakt i ketij ftohesi te dhomes siguron rehati te plote ne hapesiren tuaj. Mund ti rregulloni lehtesisht cilesimet me ane te telekomandes dhe panelit te integruar.

Specifika:

 • Kondicioner dhe lageshtues
 • Kapacitet 10 litra
 • Fuqi 3000Watt
 • Kohemates 10-12 ore
 • 3 shpejtesi
 • Me telekomande

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Kondicioner

Main Menu

kondicioner ajri hoffmans online ne dyqan taxi

Kondicioner dhe lageshtues ajri HF5441W

10,900 L14,900 L (-27%)

Shto ne Shporte