Kompresor ajri per gomat e makines DC12V

7,390 L

Ka stok

 • Kompresor ajri per goma
 • Tensioni i hyrjes: DC 12 V
 • Fuqia: 60 W
 • Presioni i gomave monitor: 260 PSI
 • Gjatesia e kabllit: 2.6 m
 • I pershtatshem per bicikleta/motociklete/makina
KODI: g233323560 Kategori: ,

KOMPRESOR AJRI DC12V

Kompresor ajri portabel per gomat e makines me pompe fryrese 12v.

Material PVC rezistent qe mundeson fryrje te shpejte me zhurme te ulet.  Kompakt dhe i lehte ne peshe, e ben te pershtatshem per ta mbajtur ne makine kurdo qe ju nevojitet.

Me monitor te presionit te gomave per matje te lehte.

Specifika:

 • Kompresor ajri per goma
 • Tensioni i hyrjes: DC 12 V
 • Fuqia: 60 W
 • Presioni i gomave monitor: 260 PSI
 • Gjatesia e kabllit: 2.6 m
 • I pershtatshem per bicikleta/motociklete/makina

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kompresor Makine

Main Menu

kompresor ajri per gomat e makines ne dyqan taxi

Kompresor ajri per gomat e makines DC12V