Kasetofon makine Pioneer | Dual USB Multimedia Player

2,500 L

Ka stok

Kasetofon makine Pioneer praktik dhe shume cilesor. Degjoni muziken e preferuar ne cilesine me te larte te tingullit.

KODI: kasetofon-pioneer-dual-usb Kategori: ,

KASETOFON MAKINE PIONEER DUAL USB

Bejini udhetimet tuaja ne makine akoma me te bukura me kete kasetofon inovativ Pioneer dual usb.

I pajisur me shume opsione si karte memorie, lidhje Bluetooth, dy porta Usb, porta RCA, hyrje Aux, sistem stereo dhe lidhje me smartphonen tuaj per biseda telefonike.

Kasetofon makine Dual USB Multimedia Player

Ky kasetofon ka ekran te madh LCD me kend te gjere per lexim me te qarte. Me butona ne trupin e tij, ju mundeson te ndryshoni stacionet e radios, rrisni apo ulni volumin e muzikes.

Pershtatet mjaft mire me cdo makine qe ka hapesire single din te kasetofonit.

Degjoni muziken e preferuar ne cilesine me te larte te tingullit me kete kasetofon Dual Usb, ndersa jeni me pushime.

I pajisur me lidhje Bluetooth per thirrje telefonike permes sistemit audio te makines suaj, si dhe per te luajtur muzike nga telefoni juaj.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon makine Pioneer | Dual USB Multimedia Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine pioneer dual usb bli online ne dyqan taxi

Kasetofon makine Pioneer | Dual USB Multimedia Player