Kasetofon makine me mbajtese celulari Media Player 1806BT

3,500 L

Ka stok

KODI: H-1300006 Kategori: ,

KASETOFON ME MBAJTESE CELULARI

Kasetofon makine me mbajtese celulari version i permiresuar i Pioneer.

Mbajtese celulari praktike dhe elegante e krijuar per t’iu pershtatur brendesise se makinës suaj. Me funksione te shumta qe pershtaten ne menyre te perkryer per te gjitha makinat.

I pajtueshem me USB, karte SD, AUX dhe Bluetooth shijoni muziken me opsionin tuaj te preferuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon makine me mbajtese celulari Media Player 1806BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makinash me mbajtese telefoni online ne dyqan taxi

Kasetofon makine me mbajtese celulari Media Player 1806BT