Kasetofon makine me ekran 7″ Mp5 player 7012B

5,900 L

Ka stok

KODI: H-1300005 Kategori: ,

KASETOFON MAKINE ME EKRAN 7″

Kasetofon makine me ekran 7 inc model dual din i cili funksionon si MP5 player me ekran dixhital me prekje.

Suporton lidhjen me vale BlueTooth dhe funksionin e thirrjeve telefonike pa duar.

Gjithashtu eshte i pajisur me radio FM dhe hyrjen e integruar Aux per lidhje me pajisje audio 3.5mm.

Ka porte per karte TF (deri ne 32 GB) dhe nderfaqe standarde USB. Porta hyrese usb do te karikoje telefonin tuaj nese nuk keni bateri keshtu qe skeni pse te shqetesoheni gjate udhetimeve te gjata.

Specifika:

  • Modeli: 7012B
  • Funksioni kryesor: MP5, nderfaqe USB/TF, FM, BT, Aux
  • Madhesia e ekranit: 7 inch
  • Formati i videos: MKV, AVI, MOV, MP4, TS, ASF, FLV, PMP, RMVB, VOB, WMV
  • Formati i audios: MP3/WMA/ACC/OGG/FLAC/APE/WAV
  • Formati i figures: JPG
  • Ndërfaqja: USB/TF/AUX IN
  • Tensioni i hyrjes: 12 V
  • Versioni BT: V2.0
  • Ngjyra: E zeze

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon makine me ekran 7″ Mp5 player 7012B”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon me ekran 7012b online ne dyqan taxi

Kasetofon makine me ekran 7" Mp5 player 7012B