Kase Telefoni mbrojtese per iPhone 11 Pro Max | Red

890 L

Gjendje

KODI: H-IPHONE-CASE-RED Categories: ,

KASE TELEFONI PER IPHONE 11 PRO MAX

Kase Telefoni per iPhone 11 Pro Max

E projektuar qe te pershtaten ne menyre te shkelqyeshme mbi kthesat e iPhone. Pjesa e jashtme eshte e bute ndaj prekjes ndersa pjesa e brendshme ndihmon ne mbrojtjen e iPhone tuaj. Ju mund ta mbani gjate gjithe kohes dhe kur jeni duke e karikuar telefonin.

Eshte e testuar gjate gjithe procesit te projektimit dhe prodhimit. Vec pamjes te kendshme eshte ndertuar per te mbrojtur iPhone tuaj nga gervishtjet dhe goditjet e ndryshme.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kase

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Kase telefoni per iphone

Kase Telefoni mbrojtese per iPhone 11 Pro Max | Red

WhatsApp chat