Kase silikoni per Airpods 3 me varese

790 L

Ka stok

KODI: i-33998788 Kategori: ,

KASE SILIKONI PER AIRPODS 3

Kase silikoni e pershtatshme per airpods 3 me mbrojtje qe thith goditjet dhe pjese te jashtme te bute silikoni.

Materialet perberese  kombinohen per te mbajtur kutine tuaj te karikimit AirPods pa gervishtje dhe per ta mbrojtur ate nga reniet dhe goditjet.

Zinxhiri i integruar ne kase e ben me te lehte mbajtjen e kutise se airpodsave kudo me vete.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kase

Ngjyra

Be the first to review “Kase silikoni per Airpods 3 me varese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

airpods 3 kase silikoni online ne dyqan taxi

Kase silikoni per Airpods 3 me varese