Kart memorje Dahua 64GB | MicroSD Card

6,900 L

Ka stok

Karte memorje Dahua eshte e kushtuar per te dhuruar nje performance te shkelqyer ne sistemet e mbikeqyrjes. Nivel i larte i mbrojtes se te dhenave dhe shpejtesi e transmetimit te tyre.

KODI: t-0302202008 Kategori: , ,

KART MEMORJE DAHUA 64GB

Kart Memorje Dahua 64GB | MicroSD Card

Karte memorje Dahua eshte e kushtuar per te dhuruar nje performance te shkelqyer ne sistemet e mbikeqyrjes. Nivel i larte i mbrojtes se te dhenave dhe shpejtesi e transmetimit te tyre.
Specifikimet 
Shpejtesia e Leximit: 90Mb/s
Shpejtesia e shkrimit: 20Mb/s
Dimensionet: 15*11*1mm


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karta Memorje

Be the first to review “Kart memorje Dahua 64GB | MicroSD Card”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karte memorje 64 GB

Kart memorje Dahua 64GB | MicroSD Card