Karrige zyre cilesore Bloody Gaming chair

22,500 L

Ka stok

Karrige cilesore me strukture te forte metalike te integruar, projektuar per nje pozicion te sakte ulur gjate punes apo luajtjes se lojerave elektronike.

KODI: H-98760 Kategori: , ,

KARRIGE BLOODY GAMING CHAIR 

Karrige zyre dhe shtepie shume cilesore Bloody gaming.

Lartesia e sediljes eshte e rregullueshme deri ne 10 cm per me shume komoditet.

Lekura e bute mbulon siperfaqen dhe mbeshtet parakrahun per te lehtesuar presionin e kycit te dores dhe tendosjen e muskujve, gje qe maksimizon perfomancen gjate lojes apo punes.

Pelhura me fiber karboni me cilesi te larte dhe jasteket me densitet te larte ofrojne mbeshtetje dhe rehati maksimale.

Sistem ergonomik per mbeshtetjen e shtylles kurrizore. Mbeshtetesja e kokes e levizshme e mban qafen te relaksuar dhe jasteku ergonomik i mesit ju largon dhimbjet e mesit.

Karakteristika:

  • Mbeshtetese ergonomike e shpines
  • Jastek me shkume me densitet te larte
  • Mbeshtetese krahesh te rregullueshme 3D
  • Strukture e forte metalike

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

,

Be the first to review “Karrige zyre cilesore Bloody Gaming chair”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige cilesore bloody blerje online ne dyqan taxi

Karrige zyre cilesore Bloody Gaming chair