Karrige ushqimi per femije

6,490 L

Ka stok

  • Karrige ushqyerje per femije
  • Dizajn i palosshem
  • Ngjyrat Blu, bezhe, jeshile, roze
  • Peshe mbajtese maks 15kg
KODI: i23702111278 KATEGORIA:

KARRIGE USHQIMI PER FEMIJE

Karrige ushqimi per femije teper komode dhe praktike ,paloset dhe qendron me vete, duke e bere te lehte per t’u magazinuar.

Rripi me 5 pika dhe strukture plastike cilesore e bejne karrigen te sigurt dhe te qendrueshme.

Dizajn kompakt, ngjyra dhe printime me personazhe te dashur nga femijet.

Ka veshje PVC cilesore per pastrim te lehte dhe tabaka, ndersa e sipermja eshte e levizshme si per pastrim ashtu edhe per ta kthyer karrigen ne nje tavoline qe femija te luaje.

Karakteristika:

  • Karrige ushqyerje per femije
  • Dizajn i palosshem
  • Ngjyrat Blu, bezhe, jeshile, roze
  • Peshe mbajtese maks 15kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

karrige

Main Menu

karroce per femije online ne dyqan taxi

Karrige ushqimi per femije