Karrige pikniku te palosshme Folding Chair

2,790 L3,790 L (-26%)

Ka stok

  • Karrige portative
  • Ngjyre kafe dhe e zeze
  • Model i palosshem
  • Per piknik,plazh,kamping
KODI: i23321 Kategori: ,

KARRIGE PIKNIKU TE PALOSSHME

Karrige portative e palosshme per kampim, piknik dhe peshkim. Projektuar me mbeshtetese te gjere, e cila e ben me te rehatshme per t’u ulur.

E bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, jane rezistente dhe miqesore me mjedisin. Projektuar posacerisht per aktivitete ne natyre si peshkim, kamping, shetitje ne natyre, piknik, lojera me rere etj.

E palosshme: mund te paloset ne permasa me te vogel, e pershtatshme per ta marre kudo me vete.

Mbeshtetesi i lakuar dhe mbeshteteset e kraheve ju ofrojne qendrim te rehatshem, shume te pershtatshme per te qendruar ulur ne plazh ose pishina.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

karrige

Main Menu

karrige kampingu e palosshme ne dyqan taxi

Karrige pikniku te palosshme Folding Chair

2,790 L3,790 L (-26%)

Shto ne Shporte