Karikues universal telefoni 3 ne 1 | Wireless Charger 15watt

3,000 L

Ka stok

Kurseni hapesire dhe shpenzime me nje karikues te vetem 3 ne 1 dhe karikoni njekohesisht telefonin, oren dhe kufjet tuaja.

KODI: i-2120737 Kategori: ,

KARIKUES UNIVERSAL TELEFONI 3 NE 1

Karikues universal wireless 3 ne 1 per iPhone 11 Pro X XS XR 8,  iWatch 5 4 3 2  si dhe kufjet AirPods Pro.

Karikoni pajisjet tuaja ne te njejten kohe, telefonin celular, kufjet AirPods dhe oren tuaj.

Bere nga materiale me cilesi te larte per te mbrojtur pajisjet tuaja nga gervishtjet dhe ofruar siguri gjate perdorimit.

Lehte per tu perdorur pa nevojen e asnje pajisje shtese.

Karikuesi wireless eshte i pajisur me fikje automatike inteligjte


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal telefoni 3 ne 1 | Wireless Charger 15watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues universal 3 ne 1 ne shitje online ne dyqan taxi

Karikues universal telefoni 3 ne 1 | Wireless Charger 15watt