Karikues portativ 2 ne 1 wireless me ore dhe alarm

2,490 L

Ka stok

KODI: i-987660 Kategori: ,

KARIKUES PORTATIV 2 NE 1

Karikues portativ per telefon i cili sherben edhe si ore dhe alarm fale ekranit te integruar.

Comfort Slip Pad per siguri me te larte te pajisjes suaj qe te mos rreshqase.

Funksioni i ores dixhitale dhe alarmit bashke me opsionin e karikimit te shpejte me efikasitet te larte.

Perputhshmeri e larte me shumicen e modeleve te smartphoneve dhe pajisjeve te aktivizuara QI. Ndertuar ne siguri me kontroll te mbinxehjes dhe mbrojtje nga qarku i shkurter.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues portativ 2 ne 1 wireless me ore dhe alarm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues wireless dhe ore online ne dyqan taxi

Karikues portativ 2 ne 1 wireless me ore dhe alarm