Karikues i shpejte wireless Baseus | Quick charger

1,200 L

Ka stok

KODI: baseus-quick-charger Kategori: , ,

KARIKUES I SHPEJTE WIRELESS BASEUS

Karikues i shpejte Baseus type C.

Perfekte per udhetime, pasi karikuesi eshte kompakt, i lehte dhe praktik per ta marre kudo me vete.

Teknologji Quick Charge 3.0 qe ju mundeson performance te shpejte dhe te qendrueshme te karikimit.

Bere nga material PC me cilesi te larte dhe ABS, rezistent ndaj zjarrit, rezistent ndaj temperatures dhe mbingarkeses.

Karikues i shpejte Baseus Quick Charger

Mbrojtje te shumefishte ndaj mbingarkeses, mbinxehjes dhe dizajn i optimizuar i qarkut.

Cip inteligjent i cili njeh pajisjen elektronike dhe maksimizon efikasitetin e karikimit.

Pershtatur per tu perdorur ne vende dhe rajone te ndryshme.

Karakteristika

  • Marka: Baseus
  • Materiali: ABS + PC
  • Porta: USB (QC 3.0)
  • Diapazoni i tensionit: 100 – 240V
  • Hyrja: 100-240V-50 / 60Hz 0,8A maks
  • Dalja: 3.6V-8V / 3A, 12V / 2A
  • Fuqia: 24W maks
  • Madhesia: 9 x 3,9 x 3,8 cm
  • Pesha: 80 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues i shpejte wireless Baseus | Quick charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus 24w quick charge blerje online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte wireless Baseus | Quick charger