Karikues me wireless | Fast Charger JoyRoom

1,990 L

Ka stok

 • Projektuar për përdorim afatgjatë.
 • Përmasat kompakte.
 • Dizajn inovativ.
 • Karikim i shpejtë dhe me cilësi të lartë.
 • Nuk e gërvisht trupin e smartphone-it.
 • Mbrojtje e integruar nga mbinxehja dhe mbitensioni.
KODI: joyroom-jra20 Kategori: , ,

KARIKUES ME WIRELESS FAST CHARGER

Karikues me wireless, nje produkt i domosdoshem per cdo person. Nese jeni nje person qe udhetoni shpesh atehere ju duhet me patjeter t’a keni kete produkt ne canten tuaj. Vjen me nje dizajn kompakt dhe te vogel. Nje karikues praktik te cilin do mund t’a merrni kudo me vete.

Wireless Charger per karikim te shpejte

Wireless Charger i cili eshte i projektuar për përdorim afatgjatë me nje rezistence te larte. Me nje dizajn inovativ dhe te kendshem per syrin. Karikon shpejte dhe me cilësi të lartë duke e mbrojtur pajisjen tuaj.Nuk e gërvisht trupin e smartphone-it tuaj ne asnje moment.

Karikuesi me wireless ka dy opsione mbrojteje per telefonin tuaj: mbrojtje e integruar nga mbinxehja dhe mbitensioni.Për të karikuar, thjesht duhet ta vendosni telefonin tuaj në karikuesin.

Specifika:fast charger bli online dyqan taxi
 • Materiali: aliazh zinku dhe qelq.
 • Sipërfaqja: e lëmuar
 • Karikim i shpejtë
 • Tensioni i hyrjes: 5V / 2A, 9V / 2A
 • Tensioni i daljes: 5V/1A, 9V/1.67A
 • Rrezja e veprimit: deri në 6 mm.
 • Fuqia: 10W.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues me wireless | Fast Charger JoyRoom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fast charger per karimin te shpejte porosit online dyqan taxi

Karikues me wireless | Fast Charger JoyRoom

WhatsApp chat