Karikues me dy porta | Car charger Baseus

1,900 L

Ka stok

Karikues per ne makine Baseus

Me dy porta usb

Aurora color

Ekran dixhital

KODI: Karikues-makine-Baseus Kategori: ,

KARIKUES ME DY PORTA BASEUS

Karikues per ne makine me dy porta Usb per karikim te shpejtë dhe te dyfishte.

Instalimi i tij eshte shume i lehte, me vetem nje hap duke e vendosur ne cigareten e makines pajisja do te punoje automatikisht dhe do te karikoje pajisjet tuaja me fuqi masimale 45 watt.

I pajisur me ekran dixhital i cili nderron permbajtjen ne çdo pese sekonda, ofron monitorim inteligjent te tensionit ne ekranit dixhital. Gjithashtu falë ekranit  LED ju do te dini gjendjen e karikimit gjate gjithe kohes.

Bere nga materiale me cilesi premium: ABS + PC. Rezistent ndaj zjarrit, rezistent ndaj temperatures te larte dhe te ulet.

Secila porte kontrollohet nga nje chipset qe mundeson funksionim shume efikas dhe rregullon rrymen e duhur ne pajisjen e lidhur bazuar ne teknologjinë inteligjente te identifikimit.

Perputhshmeri e gjere me shumicen e automjeteve  12-24V.

Specifika

  • Hyrja: DC 12V-24V
  • Dalja USB: 4.5V⎓5A; 5V⎓4.5A; 9V⎓3A; 12V⎓3A; 20V⎓2.25A
  • Dalja e tipit C: 5V⎓3A; 9V⎓3A; 12V⎓3A; 15V⎓3A; 20V⎓2.25A
  • Dalja totale USB + Lloji C: 5V⎓6A Maks
  • Madhësia: 60.5mm x  30.5mm
  • Pesha: 45g

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Karikues me dy porta | Car charger Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Baseus Magic Series Dual QC Car Charger dyqan taxi

Karikues me dy porta | Car charger Baseus